Címlap Rövidhírek Tragédiák az ...

Tragédiák az utakon – gyertyát gyújtottak az elhunytak emlékére

Megyénkben ebben az évben

eddig 15-en vesztették életüket közlekedési baleset során

saját vagy mások hibájából.

A Baranya Megyei Balesetmegelőzési Bizottság hétfőn, november 2-án Pécsett, a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság Athinay úti objektumában elhelyezett kopjafánál gyertyagyújtással emlékezett meg a közlekedési balesetben elhunytakról.

Kiemelt képünk illusztráció.