A kozármislenyi csapat elszántan lépett pályára, de sajnos a Vasas sokkal jobb napot fogott ki
Címlap Sport Nem jól sült ...

A HR-Rent Kozármisleny hazai pályán, a Szentlőrinc idegenben játszott az NB II. hatodik fordulójában, egyvalami volt közös: egyikük sem szerzett pontot.

A bajnoki címre hajtó Vasas volt a HR-Rent Kozármisleny vendége, és sajnos elég hamar, gyakorlatilag harminc perc alatt eldőlt a mérkőzés. A fővárosiak sokkal jobb teljesítményt nyújtottak az első félidőben, mint a hazaiak, Radó, Urblík és Hidi góljainak köszönhetően 3-0-s előnyre tettek szert. A szünet után ugyan sokkal jobb arcát mutatta a mislenyi csapat, de hiába igyekezett, nem tudott szépíteni, Girsik pedig a hajrához közeledve megszerezte a Vasas negyedik találatát, és ezzel végképp lezárta a meccset.

HR-Rent Kozármisleny–Vasas 0-4 (0-3)

Labdarúgó NB II., 6. forduló. Kozármisleny, 800 néző. Vezette: Sipos Tamás (Bornemissza Norbert, Szalai Balázs). HR-Rent Kozármisleny: Lékai – Lengyel N. (Bodrogi, a szünetben), Gajág, Horváth D., Turi – Kozics, Dóra D. (Bíró, a szünetben) – Szalka (Kócs-Washburn, 68.), Máté Cs. (Bakó, a szünetben), Babinszky – Pesti (Jelena, a szünetben). Vezetőedző: Pinezits Máté. Vasas: Uram – Girsik, Hej, Otigba, Doktorics – Hidi M. (Hős, 80.), Urblík, Cseke (Rab B., 65.) – Radó (Pethő, 65.), Tóth M. (Horváth R., 80.), Molnár Cs. (Zimonyi, 80.). Vezetőedző: Erős Gábor.

Gólszerzők: Radó (13.), Urblík (29.), Hidi M. (31.), Girsik (77.).

A Szentlőrinc jó formában, két győzelemmel a tarsolyában várta a Soroksár elleni idegenbeli derbit, s miután a házigazdák még nyeretlenek voltak, Waltner Róbert együttese tűnt esélyesebbnek. A zuhogó esőben kezdődő találkozón azonban a vendéglátók nyújtottak jobb teljesítményt: Korozmán révén már a 24. percben vezetést szereztek. A lőrinciek hármat cseréltek a szünetben, és úgy tűnt, bejön a változtatás, a percekkel korábban beállt Bőle Lukács ugyanis hamar egyenlített. Felcsillant tehát a remény a fordításra, ám a mérkőzés harmadik gólját a Soroksár szerezte (Lovrencsics volt eredményes), s miután több találat nem esett, a hazaiak 2-1-re győztek.

Soroksár–Szentlőrinc 2-1 (1-0)

Labdarúgó NB II., 6. forduló. Budapest, Szamosi Mihály Sporttelep, 250 néző. Vezette: Gaál Ákos (Király Zsolt, Kulman Tamás). Soroksár: Radnóti – Nagy O., Kékesi, Könczey M., Horváth K. – Köböl, Németh E. – Varga Z. (Bagi Á., 60.), Korozmán (Gágyor, 74.), Kundrák (Gálfi N., 60.) – Lovrencsics B. (Tóth G., 84.). Vezetőedző: Lipcsei Péter. Szentlőrinc: Gyurján M. (Kostyák, a szünetben) – Szivacski, Dinnyés, Poór (Milovanovics, 74.), Kiss-Szemán – Szolgai, Nyári – Sámson (Kancsij, 60.), Nagy R., Ambach (Bőle, a szünetben) – Adamcsek (Tóth-Gábor, a szünetben). Vezetőedző: Waltner Róbert.

Gólszerzők: Korozmán (24.), Lovrencsics (69.), ill. Bőle (53.).