A Kozármisleny közel járt az első győzelemhez, ám nem tudta megszerezni a három pontot
Címlap Sport Sokat tettek ...

A negyedik nekifutásra sem tudta megszerezni első győzelmét a HR-Rent Kozármisleny labdarúgócsapata, amely hazai pályán döntetlenezett a Soroksárral. Pedig közel volt az a három pont…

Kezdjük a végén! Sokat elmond a mérkőzésről, amit Lipcsei Péter, a Soroksár vezetőedzője a lefújás után nyilatkozott, ugyanis így kezdte: „Gratulálok a fiúknak, mert nem kaptunk ki”.

Való igaz, simán kikaphattak volna. De Fortuna egyelőre nem kegyes a mislenyiekkel. Pinezits Máté együttese ugyanis nagyon sokat tett a győzelemért, jó néhány gólhelyzetet kidolgozott, ám a befejezéseknél mindig becsúszott egy kis pontatlanság. Az első félidőben a vendégek kerültek előnybe Kundrák révén (0-1), ezt követően a hazaiak sokat támadtak, a 29. percben közel is álltak az egyenlítéshez, Lengyel azonban a felső lécet találta telibe. A szünet után nagyon pörgött a Kozármisleny, óriási energiákat mozgósított, aminek meg is lett az eredménye, Babinszky az 59. percben egalizált (1-1). A folytatásban minden adott volt ahhoz, hogy a hazaiak belőjék a második góljukat, de sehogy sem akart ez összejönni – mintha meg lennének átkozva. Ehhez jött még az, hogy Papp Ádám nem állította ki Kundrákot, aki átszabta Turi orrát, nem sokkal később viszont Gajágnak nem kegyelmezett, ott villant a piros lap. A 96. percben így is majdnem meglett a kozármisleny győzelem, Babinszky ugyanis nagy helyzetben fejelhetett, ám célt tévesztett.

Pinezits Máté: – Kalapemelés a csapatom előtt. Szinte nem is tudom, mennyi helyzetet hagytunk ki. Nyerhettünk volna, de csak egy pont lett belőle. Sajnos úgy tűnik, Turi Tamás orrtörést szenvedett. A piros lap pedig elmaradt, de nem szeretnék magyarázkodni.

A Kozármislenynek így továbbra sincs győzelme, ami természetesen nem jó dolog, ugyanakkor biztató, hogy a játékkal nincs probléma. Ha így folytatják a srácok, jönni fognak a sikerek is.