Címlap Sport Szép siker: K...

A szingapúri paraúszó világbajnokságon megszületett az első magyar érem: Konkoly Zsófia fantasztikus teljesítménnyel szerezte meg a bronzérmet a női SM9-es kategória 200 méteres vegyesúszásában.

A pécsi világklasszis ismét bizonyította, hogy a legjobbak között van a helye a nemzetközi mezőnyben, és hatalmas büszkeséget szerzett a magyar sportnak.

Konkoly Zsófi további világbajnoki programja:
szeptember 23. – 100 méter pillangó
szeptember 25. – 400 méter gyors

Iván Bence világbajnoki programja:
szeptember 23. – 200 méter vegyes