A szingapúri paraúszó világbajnokságon megszületett az első magyar érem: Konkoly Zsófia fantasztikus teljesítménnyel szerezte meg a bronzérmet a női SM9-es kategória 200 méteres vegyesúszásában.
A pécsi világklasszis ismét bizonyította, hogy a legjobbak között van a helye a nemzetközi mezőnyben, és hatalmas büszkeséget szerzett a magyar sportnak.
Konkoly Zsófi további világbajnoki programja:
szeptember 23. – 100 méter pillangó
szeptember 25. – 400 méter gyors
Iván Bence világbajnoki programja:
szeptember 23. – 200 méter vegyes

















