Címlap Sport Vizes vb: itt...

Vizes vb: itt a részletes lista, hogy kinek, mikor szurkolhatunk!

HAJRÁ, MAGYAROK!
Cikkünk frissítése óta eltelt 6 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

AZ ÚSZÓK, MŰÚSZÓK, MŰUGRÓK RÉSZLETES PROGRAM:

JÚNIUS 17., péntek (0. nap):
Műúszás:

9.00: egyéni, szabadprogram, selejtező
13.00: páros, rövid program, B-csoport, selejtező
16.30: páros, rövid program, A-csoport, selejtező

JÚNIUS 18., szombat (megnyitóünnepség: 17.00):
Úszás:

9.00, előfutamok:
női 200 m vegyes (Hosszú Katinka, Sebestyén Dalma)
férfi 400 m gyors, női 100 m pillangó (Sebestyén Dalma)
férfi 50 m pillangó (Szabó Szebasztián, Milák Kristóf)
női 400 m gyors (Késely Ajna, Fábián Bettina)
férfi 100 m mell (Takács Tamás)
férfi 400 m vegyes (Holló Balázs, Kós Hubert)
női 4×100 m gyorsváltó (Gyurinovics Fanni, Pádár Nikolett, Verrasztó Evelyn, Senánszky Petra, Molnár Dóra)
férfi 4×100 m gyorsváltó (csak a vb-n jelölik ki)
18.00, elődöntők, döntők:
női 100 m pillangó, férfi 50 m pillangó, férfi 100 m mell, női 200 m vegyes – elődöntők
férfi 400 m gyors, női 400 m gyors, férfi 400 m vegyes, női 4×100 m gyorsváltó, férfi 4×100 m gyorsváltó – döntők

Műúszás:
10.00:
 szabad kombináció, selejtező
13.00: vegyes páros, rövid program, selejtező
16.00: egyéni, rövid program, döntő

JÚNIUS 19., vasárnap:
Úszás:

9.00, előfutamok:
női 100 m hát (Burián Katalin)
férfi 100 m hát (Kovács Benedek Bendegúz)
női 100 m mell (Halmai Petra)
férfi 200 m gyors (Milák Kristóf, Németh Nándor)
női 1500 m gyors (Mihályvári-Farkas Viktória)
18.00, elődöntők, döntők:
férfi 100 m hát, női 100 m mell, női 100 m hát, férfi 200 m gyors – elődöntők
férfi 100 m mell, női 100 m pillangó, férfi 50 m pillangó, női 200 m vegyes – döntők

Műúszás:
10.00: 
csapat, rövid program, selejtező
16.00: páros, rövid program, döntő

JÚNIUS 20., hétfő:
Úszás:

9.00, előfutamok:
férfi 50 m mell (Gál Olivér)
női 200 m gyors (Pádár Nikolett)
férfi 200 m pillangó (Milák Kristóf, Kenderesi Tamás)
férfi 800 m gyors (Kalmár Ákos)
18.00, elődöntők, döntők:
férfi 50 m pillangó, női 200 m gyors, férfi 200 m pillangó – elődöntők
férfi 200 m gyors, női 1500 m gyors, női 100 m hát, férfi 100 m hát, női 100 m mell – döntők

Műúszás:
9.00: egyéni, szabadprogram, selejtező
14.00: vegyes páros, rövid program, döntő
16.00: szabad kombináció, döntő

Vízilabda:

21.00: Magyarország–Kolumbia (női)

JÚNIUS 21., kedd:
Úszás:

9.00, előfutamok:
női 50 m hát (Komoróczy Lora Fanni)
férfi 100 m gyors (Németh Nándor, Szabó Szebasztián)
férfi 200 m vegyes (Kós Hubert, Török Dominik Márk)
női 200 m pillangó (Kapás Boglárka, Hosszú Katinka)
4×100 m vegyes (mix) vegyes váltó
18.00, elődöntők, döntők: férfi 100 m gyors, női 50 méter hát, női 200 m pillangó, férfi 200 m vegyes – elődöntők
férfi 800 m gyors, női 200 m gyors, férfi 200 m pillangó, férfi 50 m mell, 4×100 m vegyes (mix) vegyes váltó – döntők

Műúszás:
9.00:
 páros, szabadprogram, B-csoport, selejtező
12.00: páros, szabadprogram, A-csoport, selejtező
16.00: csapat, rövid program, döntő

Vízilabda:

21.00: Magyarország–Montenegró (férfi)

JÚNIUS 22., szerda:
Úszás:

9.00, előfutamok:
női 100 m gyors (Gyurinovics Fanni)
férfi 200 m hát (Telegdy Ádám, Kovács Benedek Bendegúz)
női 200 m mell (Békési Eszter)
férfi 200 m mell, női 4×200 m gyorsváltó (Pádár Nikolett, Kapás Boglárka, Jakabos Zsuzsanna, Hosszú Katinka, Késely Ajna)
18.00, elődöntők, döntők:
női 100 m gyors, férfi 200 m mell, női 200 m mell, férfi 200 m hát – elődöntők
női 200 m pillangó, férfi 100 m gyors, női 50 m hát, férfi 200 m vegyes, női 4×200 m gyorsváltó – döntők

Műúszás:
10.00: 
csapat, szabadprogram, selejtező
16.00: egyéni, szabadprogram, döntő

Vízilabda:

21.00: Magyarország–Olaszország (női)

JÚNIUS 23., csütörtök:
Úszás:

9.00, előfutamok:
férfi 100 m pillangó (Milák Kristóf, Szabó Szebasztián)
női 200 m hát (Burián Katalin, Molnár Dóra)
férfi 50 m gyors (Szabó Szebasztián, Lobanovszkij Maxim)
női 50 m pillangó (Varga Dominika)
férfi 4×200 m gyorsváltó (a vb-n jelölik ki), női 800 m gyors (Késely Ajna)
18.00, elődöntők, döntők:
férfi 100 m pillangó, női 200 m hát, férfi 50 m gyors, női 50 m pillangó – elődöntők
női 100 m gyors, női 200 m mell, férfi 200 m hát, férfi 200 m mell, férfi 4×200 m gyorsváltó – döntők

Műúszás:
10.00: 
csapat, highlight, selejtező
16.00: páros, szabadprogram, döntő

Vízilabda:

21.00: Magyarország–Brazília (férfi)

JÚNIUS 24., péntek:
Úszás:

9.00, előfutamok:
női 50 m gyors (Senánszky Petra)
férfi 50 m hát (Bohus Richárd, Szentes Bence)
női 50 m mell (Sztankovics Anna)
4×100 m vegyes (mix) gyorsváltó, férfi 1500 m gyors (Kalmár Ákos) – előfutamok
18.00, elődöntők, döntők:
női 50 m gyors, női 50 m mell, férfi 50 m hát – elődöntők
női 50 m pillangó, férfi 50 m gyors, férfi 100 m pillangó, női 200 m hát, női 800 m gyors, 4×100 m vegyes (mix) gyorsváltó – döntők

Műúszás:
10.00: 
vegyes páros, szabadprogram, selejtező
16.00: csapat, szabadprogram, döntő

Vízilabda:
21.00: 
Magyarország–Kanada (női)

JÚNIUS 25., szombat:
Úszás:

9.00, előfutamok:
női 400 m vegyes (Hosszú Katinka, Mihályvári-Farkas Viktória)
férfi 4×100 m vegyes váltó, női 4×100 m vegyes váltó – előfutamok
18.00, elődöntők, döntők:
férfi 50 m hát, női 50 m mell, női 50 m gyors, férfi 1500 m gyors, női 400 m vegyes, férfi 4×100 m vegyes váltó, női 4×100 m vegyes váltó – döntők

Műúszás:
13.30: 
vegyes páros, szabadprogram, döntő
15.00: csapat, highlight, döntő
16.30: gála

Vízilabda:

21.00: Magyarország–Grúzia (férfi)

JÚNIUS 26., vasárnap:
Nyílt vízi úszás:
13.00: Váltó, 6 km (Rohács Réka, Olasz Anna, Betlehem Dávid, Rasovszky Kristóf)

Műugrás:
9.00: férfi szinkron 3 m, selejtező
12.00: női torony, selejtező
16.00: férfi szinkron 3 m, döntő
18.30: női torony, középdöntő

JÚNIUS 27., hétfő:
Nyílt vízi úszás:
9.00: férfi 5 km (Rasovszky Kristóf, Betlehem Dávid)
12.00: Nyílt vízi úszás, női 5 km (Rohács Réka, Balogh Vivien)

Műugrás:
9.00: férfi 3 m, selejtező
16.00: férfi 3 m, középdöntő
19.00: női torony, döntő

JÚNIUS 28., kedd:
Műugrás:
10.00: férfi szinkron torony, selejtező 
16.00: 
férfi 3 m, döntő
19.00: férfi szinkron torony, döntő

JÚNIUS 29., szerda:
Nyílt vízi úszás:
8.00: női 10 km (Olasz Anna, Balogh Vivien)
12.00: Nyílt vízi úszás, férfi 10 km (Rasovszky Kristóf, Betlehem Dávid)

Műugrás:
10.00: női 1 m, selejtező
14.30: 3/10 m csapatverseny, döntő
17.00: 
női 1 m, döntő
19.00: vegyes szinkron 3 m, döntő

JÚNIUS 30., csütörtök:
Nyílt vízi úszás:
9.00: férfi, női 25 km (Gálicz Péter, Kalmár Ákos, Olasz Anna, Rohács Réka)

Műugrás:
9.00: női szinkron torony, selejtező
12.00: férfi 1 m, selejtező
17.00: férfi 1 m, döntő
19.00: női szinkron torony, döntő

JÚLIUS 1., péntek:
Műugrás:
10.00: női 3 m, selejtező
16.00: női 3 m, középdöntő
19.00: vegyes szinkron torony, döntő

JÚLIUS 2., szombat:
Műugrás:

10.00: férfi torony, selejtező
16.00: férfi torony, középdöntő
19.00: női 3 m, döntő

JÚLIUS 3., vasárnap:
Műugrás:

11.00: női szinkron 3 m, selejtező
15.00: női szinkron 3 m, döntő
17.00: férfi torony, döntő