Címlap Zöld hírek Idén is az ot...

Idén is az otthon melegét szolgálják a karácsonyfák

Az egykori karácsonyfák így több, mint

31 ezer pécsi lakás és csaknem 500 közintézmény távfűtéséhez

járulnak hozzá. A fenyőfákat egyébként januárban és februárban a hulladékudvarokban is le lehet adni, a földlabdás fenyők felajánlását pedig a Biokom várja január 31-ig – ezeket a fákat tavasszal Pécs zöldfelületeire ültetik ki.

Kiemelt képünk illusztráció.