Címlap Zöld hírek Idén újra les...

Idén újra lesz „Te szedd! – Önkéntesen a tiszta Magyarországért” akció

Megkezdődött a regisztráció a legnagyobb belföldi hulladékgyűjtő eseményre. A TeSzedd! – Önkéntesen a tiszta Magyarországért programot tavaly a járvány miatt nem hirdették meg, 2019-ben azonban csaknem negyedmillió résztvevője volt az akciónak.

Akkor több mint 3200 helyszínen, köztük több baranyai területen is gyűjtötték a hulladékot az önkéntesek.

Az idei TeSzedd! akció október 18. és 24. között lesz, regisztrálni október 10-ig lehet, munkahelyi közösségek, oktatási intézmények részvételére is számítanak.  

A további részletek, regisztráció ITT érhető el!

Kiemelt képünk illusztráció.