Az esetről korábban itt írtunk bővebben:
A minap levél érkezett szerkesztőségünkbe, amelyben Iza köszönetet mond, hiszen sikerült elköltözniük.
Helyzetünk hatalmasat változott , Önök és természetesen minden JÓSZÁNDÉKÚ EMBER ÁLTAL AKIKBEN MARADT MÉG EMPÁTIA és anyagiakban támogattak Bennünket. Sikerült kivennünk egy albérletet Pécsett. Immáron zárt bejárati ajtó mögül írom Önöknek soraim. Biztonságban tudva Édesanyámat és Gyermekemet.
– írja a pécsi édesanya.
Mint írja, a megélt 10 hét traumája örök marad, de kárpótolja, hogy a gyermeke nem fog rá emlékezlni.
Tudják nap mint nap a sírás fojtogat a boldogságtól és egyben attól a szörnyű 10 héttől amit áram, meleg víz és bejárati ajtó nélkül kellett átélnünk. Örök hálám Önöknek a PécsAktuálnak! Szavakkal le nem írhatom köszönetem a segítségükért!!!
Íme a teljes levél:




















