Címlap Arc Ő a pécsi Fid...

Ő a pécsi Fidesz új elnöke

Frissítve

Ahogy azt előre jeleztük, tisztújító ülést tartott a párt pécsi szervezete hétfőn, ahol új elnököt és alelnököket is választottak, miután Hoppál Péter távozott a pozícióból.



A párt helyi tagjai

Csizmadia Péter ügyvédet, a szervezet eddigi frakcióvezetőjét választották meg a Fidesz pécsi elnökének,

aki köszöni a bizalmat. Hozzátette: „további részletekkel hamarosan jelentkezik”.



Alelnököknek Deliné Székely Ágnest, Kanizsai-Tóth Csabát és Czibolya Csabát választották meg.

Fotó: Hoppál Péter közösségi oldala