Ahogy azt előre jeleztük, tisztújító ülést tartott a párt pécsi szervezete hétfőn, ahol új elnököt és alelnököket is választottak, miután Hoppál Péter távozott a pozícióból.
A párt helyi tagjai
Csizmadia Péter ügyvédet, a szervezet eddigi frakcióvezetőjét választották meg a Fidesz pécsi elnökének,
aki köszöni a bizalmat. Hozzátette: „további részletekkel hamarosan jelentkezik”.
Alelnököknek Deliné Székely Ágnest, Kanizsai-Tóth Csabát és Czibolya Csabát választották meg.



















