Orbán Viktor máris reagált arra a hírre, hogy Karácsony Gergely visszalépett Márki-Zay Péter javára, és kiszállt a kampányból.
A rekació rövid és velős volt:
Ez is érdekes lehet
Illusztris társaságba került. Ismét.
Képbe került egy svájci alapítvány is.
A beígértnél egy órával előbb borított.
Márki-Zay szerint a Mindenki Magyarországa Mozgalom (MMM) nem párt, és soha nem "viselkedett"...
Meg is indokolta, hogy miért.
A szegedi polgármester elmondta vaskos véleményét a kampányról és a Fidesz ellenzékéről is. Nem...



















