Címlap Baleset Gázolt a vona...

Gázolt a vonat Pécsett

Elgázolt egy embert egy személyvonat Pécsett, az Ürögi fasori vasúti átjárónál.

Az esethez a megyszékhely hivatásos tűzoltóit riasztották, akik segítettek a szerelvény utasainak leszállni a vonatról.

A helyszínelés végéig – várhatóan estig –

szünetel a közlekedés ezen a szakaszon,

emiatt a vasúttársaság pótlóbuszt rendel. A baleset és az átszállások miatt hosszabb eljutási időre kell számítani a Budapest-Pécs és Pécs-Gyékényes vonalon. A Baranya IC utasait a Katasztrófavédelem segítségével szállítják át a pécsi Páfrány utcától közlekedő pótlóbuszra.

(Kiemelt képünk illusztráció!)