A pécsi hivatásos tűzoltók, a KMSZ és a KML is a helyszínre érkezett, koncentrációméréseket végeztek. A környezetvédelmi hatóság helyszíni szemlét folytatott le. Ezt követően a kifolyt anyagot homokkal semlegesítették, majd a edényekben levőkkel együtt megsemmisítésre elszállították.
A kiemelt kép csupán illusztráció.




















