Címlap Balhé Megszólalt a ...

Megszólalt a hamburgerezés miatt feljelentett mentőápoló!

Én vagyok az a mentőápoló, akit húsvétkor feljelentettek, mert megálltam egy bajtársammal hamburgerért. Az esetnek komoly következményei lettek. Szerencsére nemcsak a mentők főigazgatója, hanem a társadalom nagy része is kiállt értem

– mondta Buvár Mariann az Országos Mentőszolgálat Facebook-oldalán.

Elmondta, hogy az eset után számos büfés jelentkezett, hogy ingyen vagy kedvezményesen ebédelhetnek a mentősök náluk.

Ígérem, ahogy eddig is, helyt állunk bajtársainkkal, és számíthattok ránk a jövőben is

–  zárta posztját a mentőápoló.

Amint arról lapunk is beszámolt, húsvétkor a fővárosban két vonulás között

1 perc 51 másodpercre

megállt két mentős ebédet venni, természetesen elvitelre; ugyanakkor “egy jóakaró” feljelentette őket. De legutóbb arról is írtunk, hogy egy mohácsi vendéglátós hogyan reagált erre a hihetetlen és elképesztő hírre: