Baranya megyében az igazoltan fertőzöttek száma a járvány kezdete óta átlépte a 12.000-et, immáron 12.637 megbetegedést regisztráltak. Most újabb 28 fővel nőtt a fertőzöttek száma megyénkben.

Az aktív fertőzöttek száma 104 083 főre csökkent.
Jelenleg 3815 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 263-an vannak lélegeztetőgépen.
Eddig 149 676 fő kapott oltást, közülük 12 639 fő már a második oltását is megkapta. Az eheti vakcinaszállítmányokkal az egészségügyi dolgozók és idősotthonok oltása folytatódik. Az oltás ütemét, gyorsaságát a vakcinák érkezése határozza meg.



















