Címlap Baranya Bedurvult a j...

Bedurvult a járvány a pécsi ovikban, több mint félszáz gyerek karanténban

A  pécsi Városközponti Óvoda Belvárosi Tagóvodájának október 22-én újabb dolgozója kapta kézhez pozitív koronavírus tesztjét, ezzel az igazoltan fertőzött munkavállalók száma 5-re emelkedett.

Az óvodában az eddigi két csoport mellet ma egy harmadik került járványügyi megfigyelés alá, 9 fővel.

Tovább lesz zárva az ovi

Az óvodában korábban elrendelt rendkívüli szünetet október 26-áig hosszabbította meg az Oktatási Hivatal.

Másik pécsi oviban is felbukkant a vírus

Pozitív koronavírus tesztről kapott értesítést a Nyugati Városrészi Óvoda Magyar Lajos Utcai Tagóvodájának egyik dolgozója is csütörtökön. A kontaktkutatás alapján a tagóvoda egyik csoportja és a dolgozó 2 közvetlen munkatársa számára karantént rendelt el a hatóság.

Korábban írtuk: