Címlap Baranya Covid-19 a Si...

Covid-19 a Siklósi Kórházban is

Munkaerő-átcsoportosítással és egyéb intézkedésekkel meg tudták oldani a zavartalan beteg­ellátást, így nem kell bezárni az intézményt. Az osztályok teljes fertőtlenítése megtörtént, és a kórházban ápolt betegek között a jelenlegi adatok szerint nincs koronavírusos.

A fekvőbeteg osztályokon látogatási tilalom van, a hozzátartozók a betegek részére az ellenőrzőpontokon keresztül juttathatnak be csomagokat. A szakrendeléseket továbbra is csak időpontra, vagy a korábban megszokott rend alapján, az előjegyzések szigorú betartása mellett lehet felkeresni.

A jelenlegi helyzetben a telefonvonalak sokszor túlterheltek, ezért mindenki türelmét és megértését kéri a Siklósi Kórház.

Kiemelt képünk forrása a Siklósi Kórház weboldala.