Munkaerő-átcsoportosítással és egyéb intézkedésekkel meg tudták oldani a zavartalan betegellátást, így nem kell bezárni az intézményt. Az osztályok teljes fertőtlenítése megtörtént, és a kórházban ápolt betegek között a jelenlegi adatok szerint nincs koronavírusos.
A fekvőbeteg osztályokon látogatási tilalom van, a hozzátartozók a betegek részére az ellenőrzőpontokon keresztül juttathatnak be csomagokat. A szakrendeléseket továbbra is csak időpontra, vagy a korábban megszokott rend alapján, az előjegyzések szigorú betartása mellett lehet felkeresni.
A jelenlegi helyzetben a telefonvonalak sokszor túlterheltek, ezért mindenki türelmét és megértését kéri a Siklósi Kórház.
Kiemelt képünk forrása a Siklósi Kórház weboldala.


















