Baranya megyében az igazoltan fertőzöttek száma a járvány kezdete óta átlépte a 9000-et, immáron 9915 megbetegedést regisztráltak.

Az aktív fertőzöttek száma 173 164 főre csökkent.
Jelenleg 6 261 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 448-an vannak lélegeztetőgépen.
Az öt kijelölt kórházi oltóponton ma is zajlik az egészségügyi dolgozók oltása. A járvány lassítása és a kórházak teljesítőképessége érdekében továbbra is fontos a védelmi intézkedések betartása. A kijárási tilalom szilveszterkor életben lesz.



















