Címlap Baleset Heten sérülte...

Heten sérültek meg megyénk útjain a múlt héten közlekedési balesetben

Mindegyik baleset könnyű sérüléssel végződött.Ismét a főbb baleseti okok között volt a gyorshajtás és a követési távolság be nem tartása.

Több járművezető a megengedett legnagyobb sebesség túllépése miatt elveszítette uralmát a járműve felett, ezért volt, aki az úttestről lesodródva a szalagkorlátot rögzítő betonelemnek ütközött, más közlekedő szintén ilyen okból kifolyólag villanyoszlopnak ütközött és azt kitörve a vízelvezető árokba csúszott.

Kiemelt képünk illusztráció.