Raskó György: Az Orbán-kormány olyan jóléti intézkedéseket hozott, amelyek hosszú távon nem fenntart...
Ki kell vezetni az árstopot, a védett üzemanyagárakat is, az áfát levinni 5%-ra - sorolta.
Véget venne az EU a „rezsicsökkentésnek” és az árstopoknak Magyarországon
Piaci árakat kellene fizetniük a magyaroknak is, mint mindenkinek az unióban.
Ez igen: az árstop kezdete óta több mint 1 milliárd forint bírságot szabtak ki!
A kereskedőknek nem érdemes trükközniük.
Újabb termékeken lesz ársapka – jelentette be Orbán Viktor
Kamat- és újabb árstopról döntött a kormány.
Befagyasztják az árakat Franciaországban is
Így próbálnak védekezni a brutális infláció ellen.
Gulyás: Nem támogatjuk a globális minimumadó bevezetését
Íme a Kormányinfó legfontosabb hírei.
Szinte egyszerre írt ma a pécsi fidesz-közeli sajtó arról, hogy "kész távozni"; mi...
Radikálisnak tűnő, Európában példátlan intézkedések jöhetnek.
Egészen augusztus végéig.














