Plakátokon hirdetik a hálapénz nélküli rendszer előnyeit
167 egészségügyi intézményében helyeznek ki négyezer plakátot.
László: emberség és türelem vett körül, amikor beoltottak
Az oltás menete mindössze 35 perc volt, és mindenki nagyon profi volt - mesélte olvasónk.
Összefogtak a pécsi anyukák, hogy jobb kedvre derítsék az egészségügyben dolgozókat
Gyerekrajzot, csokit és kávét vittek az egészségügyben dolgozóknak.
Kiakadt az új egészségügyi jogszabályra Győr fideszes polgármestere is!
Emiatt távozik az egészségügyből Dézsi Csaba András felesége, aki vezetőasszisztensként dolgozott...
Klinikáknak és kórházaknak adományozott a Pécsi Egyházmegye
Pécsi klinikák és a mohácsi, a komlói, a szigetvári kórház is részesült az adományból.
74 kórházat, 54 rendelőt és 104 mentőállomást is felújítottak itthon
De épültek újak is az elmúlt években - sorolta a számokat az államtitkár.
Ezer táblagépet kapnak egészségügyi szakdolgozók
Az adományra pályázat útján lehetett szert tenni.
Elégedetlenek a dolgozók a Hanonnál.
"Aki mennyországot akar látni, az jöjjön Pécsre!" – írták az újságok, amikor fölszentelték a...
Amennyiben a legtöbb voksot kapja egy közönségszavazáson.
Szinte egyszerre írt ma a pécsi fidesz-közeli sajtó arról, hogy "kész távozni"; mi...

















