Sosem volt jogsija, most piásan bukott le Szentlőrincen egy autós
Nem tudott nyugton maradni.
Piásan állt rajthoz egy pécsi versenyző a hétvégi raliversenyen
Navigátora – egyben párja – pedig drog miatt bukott le.
Sosem volt jogsija a rendőrök elől menekülve árokba hajtó pécsi sofőrnek
Két hónap alatt 12-szer bukott le.
Sokadszorra emeltek vádat a piásan autókázó pécsi sofőr ellen
Fittyet hányt az eltiltásra.
Több évet is kaphat a piába szerelmes pécsi sofőr
Ráadásul végleg eltiltották az autóvezetéstől.
Szinte egyszerre írt ma a pécsi fidesz-közeli sajtó arról, hogy "kész távozni"; mi...
Radikálisnak tűnő, Európában példátlan intézkedések jöhetnek.
Egészen augusztus végéig.











