Sokadjára bukott le Baranyában a vezetéstől eltiltott, részeg sofőr
Akár még rács mögé is kerülhet.
Csaknem félszáz baleset történt Baranyában egy hét alatt
Két piás sofőrt is lekapcsoltak.
Sokadszorra emeltek vádat a piásan autókázó pécsi sofőr ellen
Fittyet hányt az eltiltásra.
Részegen ült volán mögé, halálos balesetet okozott
Sem a sofőr, sem az utasa nem volt bekötve.
Iszik vagy vezet – voltak, akik rosszul döntöttek
Ebben az évben Baranya megyében minden tizedik balesetet részeg sofőr okozott.
Elégedetlenek a dolgozók a Hanonnál.
"Aki mennyországot akar látni, az jöjjön Pécsre!" – írták az újságok, amikor fölszentelték a...
Amennyiben a legtöbb voksot kapja egy közönségszavazáson.
Szinte egyszerre írt ma a pécsi fidesz-közeli sajtó arról, hogy "kész távozni"; mi...













