Jó tudni: nagyon megváltozik az életünk júliustól!
Búcsúzik az egyszer használatos műanyag, érkezik az uniós oltási igazolvány.
A pécsiek is sorra kapják a védettségi igazolványokat!
Mutatjuk hogyan néz ki, és mit kell tudni róla.
Bezárták az egyik komlói postát
A Tompa Mihály utcai postán a járvány miatt nem tudják biztosítani a szolgáltatásokat,.
Az Új Év a postákon is változást hoz
Az ajánlott levelek és a tértivevényes küldemények esetében jön az elektronikus ügyintézés.
Védett idősáv: a postákon is bevezették
A nyitást követő egy órában mehetnek a 65 év felettiek.
Új várakozási rendet vezetett be a Magyar Posta
Az ügyféltérben egyszerre csak annyi ügyfél tartózkodhat, ahány kiszolgálópult működik.
Elégedetlenek a dolgozók a Hanonnál.
"Aki mennyországot akar látni, az jöjjön Pécsre!" – írták az újságok, amikor fölszentelték a...
Amennyiben a legtöbb voksot kapja egy közönségszavazáson.
Szinte egyszerre írt ma a pécsi fidesz-közeli sajtó arról, hogy "kész távozni"; mi...













