Címlap Egészség Már oltják az...

Már oltják az egészségügyi dolgozókat itthon!

Már oltják az első egészségügyi dolgozókat Budapesten az Európai Unióban jóváhagyott oltóanyaggal a koronavírus ellen.

Magyarországon Kertész Adrienne osztályvezető főorvos volt az első ember, aki megkapta az oltóanyagot, Szlávik Jánostól.