Alig várták a kósoló elött összesereglett pécsiek, hogy végre vadételeket kóstoljanak. Percek alatt elkapkodtak mindent, kolbászt, pörköltet és szarvassültet. A vadászkamara szerint már versenyképes a vadhús ára a csirkével vagy a sertéshússal, azonban ez a valóságban nem igy van. Az átlagember vadhúshoz jelenleg is csak a multiknál hozzájutni, ott is csak fagyaszta és csillagászati áron.
Kóstoló: Pillanatok alatt felfalták a vadhúst
Elégedetlenek a dolgozók a Hanonnál.
"Aki mennyországot akar látni, az jöjjön Pécsre!" – írták az újságok, amikor fölszentelték a...
Amennyiben a legtöbb voksot kapja egy közönségszavazáson.
Szinte egyszerre írt ma a pécsi fidesz-közeli sajtó arról, hogy "kész távozni"; mi...
















