Címlap Gasztro Partira éhezt...

Partira éheztek a pécsiek – Több ezren szorongtak egymás mellett

A megnyitóra 500 főt engedtek be a Káptalan utcába. Az utca két végét kordonnal zárták le. Leszámolták az 500 főt, majd bezárták az utca keleti oldalát. Akkor engedtek be további látogatót, ha a nyugati oldalon kijöttek. Így csak egy irányba lehetett haladni.

Bár volt némi zúgolódás emiatt, a pécsiek láthatóan jól érezték magukat, a tömegjelenetek ellenére.

A Pécs Aktuál ott volt a fesztivál megnyitóján is. Aki lemaradt róla, az most pótolhatja:

https://www.facebook.com/pecsaktual/videos/305892297191093/

Programok

A további programokat IDE KATTINTVA lehet böngészni.