„Május elsején – a munka ünnepén – nekiállunk melózni… Nem bírjuk tovább leves nélkül, szóval beizzítjuk a rezsót és május 1-től elindítjuk a világ kedvenc levesének kiszállítását, illetve helyszíni elviteles árusítását”
– tudatta a népszerű pécsi levesező csapata.
Annyira izgatottak, hogy még íventet is kreáltak az eseménynek, amihez IDE KATTINTVA lehet csatlakozni a Facebookon keresztül.

Mások is nyitnak
Nem a Spéci az egyetlen, amely nem bírja a tétlenséget, több üzlet is kinyit Pécsen.



















