Baranya megyében az igazoltan fertőzöttek száma a járvány kezdete óta átlépte a 13.000-et, immáron 13 179 megbetegedést regisztráltak. Most újabb 86 fővel nőtt a fertőzöttek száma megyénkben.

Az aktív fertőzöttek száma 84 848 főre csökkent.
Jelenleg 648 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 289-en vannak lélegeztetőgépen.
Eddig 249 687 fő kapott oltást, közülük 84 452 fő már a második oltását is megkapta. Az egészségügyi dolgozók kampányszerű oltása lezárult, és az idősotthonokban, bentlakásos szociális intézményekben is már 82 ezren éltek az oltás lehetőségével.



















