Pécs polgármestere még ezt is írta:
„Az önkormányzati céget az elmúlt évben vezető igazgatót kreatív szakembernek ismertem meg. Brandstätter Gábor új kihívások elé néz, most szakmai fejlődését tartja szem előtt. Döntését tudomásul vettem, így a vezető július 28-ával közös megegyezéssel távozik posztjáról.
A folytatáshoz sok sikert kívánok, az elmúlt évben városunk érdekében végzett munkájáért pedig minden pécsi nevében ezúton is köszönetet mondok neki.”


















