Címlap Hírek Hasznosítják ...

Hasznosítják a sütőolajat

Eddig már több, mint 20 önkormányzat kötött szerződést egy céggel,

amely vállalja az olaj begyűjtését. Több településre már a gyűjtőedények is megérkeztek, ahová a lakosok elhelyezhetik a műanyag palackba töltött, használt sütőolajat.

A községek közül Újpetrén, Pogányban és Cserkúton, illetve Sátorhelyen is megtalálhatóak már a tartályok.

A gyűjtőpontokon kívül a megyében több benzinkúton illetve hulladékudvarban van lehetőség leadni a használt sütőolajat.

Kiemelt képünk illusztráció.