Címlap Koronavírus 3509 főre nőt...

3509 főre nőtt a fertőzöttek száma

Hozzátették, hogy elhunyt újabb 3 idős krónikus beteg, amivel 451 főre emelkedett az elhunytak száma, 1396-an pedig már gyógyultan távoztak a kórházból.

Az aktív fertőzöttek (1662) 56 százaléka, az elhunytak 78 százaléka, a gyógyultak 61 százaléka budapesti vagy Pest megyei. 562 koronavírusos beteget ápolnak kórházban és 47-en vannak lélegeztetőgépen.