Címlap Koronavírus Fontos okmány...

Fontos okmányok érvényességét hosszabbították meg ismét

A Magyar Közlönyben megjelentek szerint a veszélyhelyzet megszűnését követő 60 napig érvényes többek között a járművek műszakija és a diákigazolványok.

Az Országgyűlés egyébként kedden tárgyal a veszélyhelyzet újbóli meghosszabbításáról, ami enélkül március 1-jén érne véget.

 A belügyminiszter azt javasolta: 90 nappal hosszabbítsák meg a járvány miatt kihirdetett veszélyhelyzetet, vele pedig a rendeleti kormányzást.

Kiemelt képünk illusztráció.