Címlap Koronavírus Ilyen belülrő...

Ilyen belülről a pécsi Koronavírus Ellátó Központ

A Koronavírus Ellátó Központot a volt Baranya Megyei Kórházon belül jelölték ki egy olyan épületben, ahol 5 évvel ezelőtt működött utoljára Intenzív Osztály. Így lett a „C” épület 4. emelete a Koronavírus Ellátó Központ (KEK) Intenzív Osztálya (ITO), mely a PTE Operatív Stábjának támogatásával napok alatt elkészült.