A Városközponti Óvoda Belvárosi Tagóvodájának újabb 3 munkatársáról igazolódott be, hogy elkapta a koronavírus fertőzést. Ebben az óvodában hétfőtől rendeltek el hatósági karantént, akkor a tagóvoda 13 munkatársa, a központi intézmény 2 dolgozója és egy 21 fős csoport került járványügyi megfigyelés alá.
Mint írják, 3 új fertőzött kontaktkutatása eredményeként 4 további dolgozó, valamint egy újabb, 17 fős csoport került karanténba.
A hatóság rendelkezése értelmében mindkét óvodai csoport járványügyi megfigyelése október 26-áig fog tartani.














