Múlt hétfőn zárták be az irodát, mert az egyik munkatárs az új koronavírus fertőzés gyanújával karanténba került. Biztonsági okokból emiatt személyesen nem lehetett itt ügyet intézni.
A mai nappal, szeptember 29-ével ismét várják az ügyfeleket, ugyanis az érintett munkatárs tesztjei negatívak lettek. A megszokott nyitvatartási időben keresheti fel a Dél-Kom Siklósi úti ügyfélszolgálatát.



















