Címlap Koronavírus Karanténba ke...

Karanténba került a Miniszterelnökséget vezető miniszter

A Miniszterelnökség kiemelte, hogy Gulyás Gergely szerdán elvégzett koronavírustesztje negatív lett.

A hatósági karantén megszüntetése, a pénteki kormányülésen való részvétel és az azt követő kormányinfó megtartása csak a pénteki második koronavírusteszt negatív eredménye után lehetséges – írták.