Az aktív fertőzöttek száma 181 190, aminek 19 százaléka, az elhunytak 21 százaléka, a gyógyultak 23 százaléka budapesti.

Baranya megyében 187 új főt regisztráltak, akik elkapták a koronavírus fertőzést.
7869 beteget ápolnak kórházban, melyből 645-en szorulnak lélegeztetőgépes kezelésre.
Hatósági házi karanténban 43 923-an vannak, a mintavételek száma 2 216 880-ra nőtt.
Nem csak hazánkban de egész Európában és a világon nő a betegek száma. A mai nappal nagy valószínűséggel átlépi a 69 millió főt. Világszerte már több mint 1,5 millió ember vesztette életét a járványban.
A miniszterelnök nemrégiben bejelentette, hogy januárig meghosszabbítják a szigorú intézkedéseket annak érdekében, hogy visszaszorítsák a járvány terjedését. A karácsonyról később döntenek.




















