Nemzeti ünnepünkön délelőtt 10 órakor a Színház téren, a Munkástanács emlékműnél tartanak koszorúzást.
Délután 17:00 órakor a ’48-as téren, az ’56-os emlékműnél is lesz koszorúzás, ahol beszédet mond Dr. Debreceni László nyugalmazott tisztifőorvos, az ’56-os Diákparlament elnöke. Közreműködik Győrfi Anna színművész, Kéméndi Tamás harmonikaművész és a Daniel Speer Brass Band.
A Kodály Központban este 19:00 órakor rendhagyó prímástalálkozót tartanak, ahol Péterffy Attila is elmondja ünnepi beszédét.
Kiemelt képünk a szeretlekmagyaroszag.hu-ról származik, a Mecseki Láthatatlanokról készült.



















