Címlap Koronavírus Újabb rekord:...

Újabb rekord: 459 megbetegedés, egy halott

Újabb rekordot döntött a megbetegedések száma, 459 újabb magyar állampolgárnál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést, ezzel 7382 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma.

Elhunyt egy 82 éves krónikus beteg, az elhunytak száma így 621 főre emelkedett, 3944-en pedig már meggyógyultak. Jelenleg 120 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 8-an vannak lélegeztetőgépen.

A megyében tegnap óta 7 új megbetegedést regisztráltak.