Az internetes időpontfoglalással és az iskolai oltásokkal együtt eddig már csaknem 230 ezer 12 és 17 év közötti diák kapta meg a vakcinát.
Azokat a fiatalokat, akik még nem kaptak oltást, továbbra is lehet regisztrálni a vakcinainfó honlapján.
Kiemelt képünk illusztráció.



















