Címlap Közélet Íme a legbéná...

Íme a legbénább kifogások, hogy miért nem viselnek maszkot az emberek!

A mentősök szerint a következők a legbénább mentegetőzések:

  • Elszakadt a gumija és kidobtam.
  • Inkább majd nem állok közel!
  • Nem nekem kell, a feleségem lázas!
  • Én tuti, nem vagyok koronás!
  • Miért, ha rajtatok úgyis van?!
  • Na… ezt most tényleg minek?
  • Mintha az bármit számítana…!
  • Dehát maguk oltva vannak, nem?!
  • Akkor adjon nekem is egyet!
  • Erre a kis időre nem fog kelleni!”

Bónuszként pedig hozzácsapták ezt: „Á! Én ebben az egészben nem hiszek!”