Az alaptörvényben és a választási eljárásról szóló törvényben foglaltaknak megfelelően, az erről szóló határozatommal kitűztem az országgyűlési képviselők 2026. évi általános választását – írta Sulyok Tamás kedden a közösségi oldalán.
A szavazásra 2026. április 12-én, vasárnap kerül sor
– írta az államfő.

















