Címlap Politika Őri László ut...

Őri László után Péterffy Attila is kitüntette a pécsi virológusokat

Ez már a második kitüntetés, amit pár napon belül átvehetnek Pécsett; talán ebbe már nem köt bele a facebook népe – mint az elsőbe.

Jakab Ferenc és Kemenesi Gábor a Zsolnay-negyedben megtartott ünnepi közgyűlésen vehette át a kitüntetést.