Címlap Rövidhírek Folyamatosan ...

Folyamatosan zajlik a szelektív hulladékgyűjtő edények átadása, átvétele Pécsett

Több városrészben is lehetőség volt az átvételre. Akik még nem éltek a lehetőséggel ma délután a Búza téren, a TÜKE piac területén, illetve a Tettyén, Pintér Kert előtti parkolóban vehetik át edényüket délután 2 és 6 óra között. Holnap Szabolcsfaluban és Somogyban lehet élni a lehetőséggel, valamint nyitvatartási időben az Eperfás úti hulladékudvarban, a Postavölgyi Zöldpontban és a Szigeti tanyán. A megküldött haszonkölcsön szerződés birtokában adják át a hulladékgyűjtőket.