Több városrészben is lehetőség volt az átvételre. Akik még nem éltek a lehetőséggel ma délután a Búza téren, a TÜKE piac területén, illetve a Tettyén, Pintér Kert előtti parkolóban vehetik át edényüket délután 2 és 6 óra között. Holnap Szabolcsfaluban és Somogyban lehet élni a lehetőséggel, valamint nyitvatartási időben az Eperfás úti hulladékudvarban, a Postavölgyi Zöldpontban és a Szigeti tanyán. A megküldött haszonkölcsön szerződés birtokában adják át a hulladékgyűjtőket.
Elégedetlenek a dolgozók a Hanonnál.
"Aki mennyországot akar látni, az jöjjön Pécsre!" – írták az újságok, amikor fölszentelték a...
Amennyiben a legtöbb voksot kapja egy közönségszavazáson.
Szinte egyszerre írt ma a pécsi fidesz-közeli sajtó arról, hogy "kész távozni"; mi...



















