Címlap Természet Elöntötte az ...

Az elmúlt napokban esett bőséges csapadék miatt árvíz alakult ki az Abaligeti-barlangban, ezért a barlang nem látogatható.

A DDNP tájékoztatása szerint az újranyitás az árvíz levonulását követően lesz lehetséges. A tervezett látogatás előtt érdemes érdeklődni a nyitvatartásról a barlang pénztáránál, a 72/498-766-os telefonszámon.