Címlap Videó Így örültek a...

Így örültek a pécsiek a megnyitott állatkertnek!

Május 9-én, szombaton nyitotta meg újra kapuit a látogatók előtt a Pécsi Állatkert. A nyitásra mi is ellátogattunk, hogy megnézzük, hogy örülnek a bentlakók a vendégeknek a mintegy két hónapos szünet után