Címlap Zöld hírek Megérkezett a...

Megérkezett az első fekete gólya a Gemenci erdőbe

Kedd reggel landolt fészkében az első fekete gólya a Gemenci erdőben – írta a Gemenc Zrt.

Az Afrikából érkezett madár a fészek elfoglalása után közel 50 percig nézelődött, rendezkedett, majd elindult a közeli holtágak egyikére vadászni.

Képek forrása: Gemenc Zrt. gólyafigyelő kamerája