Pécsiek! Van egy rossz hírem. Meg egy jó. A helyzet az, hogy hétfőn nem lesz koncert
– kezdi Majka, aki vasárnap kora este jelentette be:
„hullabeteg lettem, egyelőre az ágyat nyomom, meg az antibiotikumot.”
Azt írta még, hogy erősen a túlélésért küzd, de nem adja fel.
Van még néhány buli idén, és azt szeretnénk mind megtartani!
A pécsi szervezőkkel egyeztetett új dátum: szept. 5. péntek 21:00 óra. A helyszín változatlanul a Széchenyi tér. Ott találkozunk! – zárta sorait.
Vasárnap estére állt a színpad, minden készen van a repper fogadására

A repper Pécs napján, azaz szeptember elsején lépett volna színpadra. Már hetekkel ezelőtt több sajtóorgánum cikkezett arról, hogy Majka lesz az ünnep nagy durranása.
Az, hogy most
mi lesz a program a város napján a pécsi főtéren, egyelőre nem tudni.
Amint a szervezők közzé teszik, frissítjük cikkünket!




















