Amikor a zene életet ment
Jótékonysági koncerttel segítenek a székelyföldi árvízkárosultakon.
Jön az árhullám! Magyarországon három veszélyes helyszín van, Mohácsot nem említették
DUNA MAGYARORSZÁGON: épülnek a mobilgátak, homokzsákolnak és felállt az árvízvédelmi operatív...
Jön a víz, jön a víz, de Baranyában nem lesz baj – reméljük
Szokatlan, hogy télen van árvíz.
Még nem múlt el a veszély a Dráván
A hatalmas víztömeg miatt ugyanis különböző árvízi jelenségek alakultak ki.
Végre! Elkészült a Tettye-patak víznyelője a Vince utcában!
Mostantól megszűnnek az árvizek a Vince utcában, a Gáspár utca és az Ágoston tér közötti szakaszon.
Csak a szokásos, árvíz alatt a Vince utca!
Ha esik egy kicsit, utána napokig ez van. A szakemberek szerint ez normális!
Árvíz miatt nem látogatható az Abaligeti-barlang
Még nem tudni, hogy mikor nyit újra.
Elvitte az ár pécsi Hamerli-parkot (is)!
Hajnalban csak csónakkal volt járható több mecseki utca, a Hamerli-parkot újra kell építeni.
ZÁRVA: árvíz miatt bezárták az Abaligeti-barlangot
Ritkán ugyan, de előfordul. Akkor nyitnak, ha levonul az árvíz.
Elégedetlenek a dolgozók a Hanonnál.
"Aki mennyországot akar látni, az jöjjön Pécsre!" – írták az újságok, amikor fölszentelték a...
Amennyiben a legtöbb voksot kapja egy közönségszavazáson.
Szinte egyszerre írt ma a pécsi fidesz-közeli sajtó arról, hogy "kész távozni"; mi...




















