Végre megmozdult valami a PMFC-nél: irány a másodosztály?!
Egy ragyogó tavasz kell a feljutáshoz.
Nagyon belehúztak: két év alatt teljesítették a hároméves tervet a pécsi fiúk!
Irány a másodosztály!
Nem kizárt, hogy ismét lesz élvonalbeli futball Baranyában!
A Kozármisleny nem zárkózna el a lehetőségtől!
A PTE-PEAC férfi kosarasai kihozták magukból a maximumot!
Valószínű, hogy jön a magasabb osztály!
Le a kalappal: a szentlőrinci fiúk megcsinálták, megnyerték az osztályozót!
Jöhet ismét a másodosztály!
Futsalban is lesz elsőosztályú csapata Pécsnek: feljutott a PEAC!
Szép jubileumi ajándék volt!
Reggel hatkor hurka, kolbász a vásártéren – alaposan megünnepelték a feljutást a mislenyi kézisek!
Jöhet a Győr, a Ferencváros!
Nem bírt egymással a PMFC és a Szeged – férfias csata volt!
A pécsi piros-feketék továbbra is veretlenek!
Visszakerülhet az élvonalba a PMFC? És mi lesz, ha megtörténik a csoda?
A PMFC eddigi szereplése megmozgatta az állóvizet.
Szinte egyszerre írt ma a pécsi fidesz-közeli sajtó arról, hogy "kész távozni"; mi...
Radikálisnak tűnő, Európában példátlan intézkedések jöhetnek.
Egészen augusztus végéig.

















